Dyspareunia i plamienia po stosunku a podejrzenie choroby wenerycznej

WITAM moje objawy 1 dni silny bol przy zalatwianiu sie cewki raz poplynol skrzep wyniki moczu ,ob ,morfologi w normie.w 2 dniu po dawce leków bol cewki tylko przy konczeniu oddawania moczu ,lekki bol brzucha i krzyza,w tym momecie mam rowniez dni plodne . juz tak raz mialam 2 tyg temu lecz duomox i furagina nic nie dala . czy to moze byc objaw choroby wenerycznej ?odczuwam rowniez bol podczas seksu i po seksie lekkie plamienie lecz nie zawsze.prosze o rade co to moze byc?

Piotr Pilarski

Ciężko powiedzieć co może być przyczyną bez zbadania. Sugeruję wizytę u ginekologa. Opis wskazuje na zakażenie narządu rodnego.

Pozdrawiam.