Dyspareunia po poronieniu

Witam. 3 lata temu poroniłam. Od tego czasu nie używam tamponów a badanie ginekologiczne sprawia mi ból - boli brzuch, jest nabrzmiały i czuje ucisk od środka i dyskomfort. Od poronienia nie uprawiałam seksu ale jakiś czas temu kogoś poznałam i kochaliśmy się jednak znowu ból był bardzo silny a partner miał problem żeby wejść we mnie. Martwi mnie to ale lekarz powiedział że tylko mi się zdaje i żadnych badań nie zrobił. Czy powinnam iść do innego lekarza? Czy naprawdę to tylko siedzi w głowie?

Lek. Tomasz Budlewski

jeżeli ginekolog wykluczyć przyczyny z jego działki proponuje udać się do seksuologa