Dysplazja dużego stopnia w wyniku cytologii

Bardzo proszę o pomoc, nie wiem co mam robic odebrałam wyniki, Pani doktor powiedziała ze sa tragiczne i dała mi skierowanie do onkologa, ale wizyte mam dopiero za miesiąc, błagam o interpretacje Fragmenty części pochwowej szyjki pokryte nabłonkiem parepidermalnym z cechami dysplazji dużego stopnia (CIN-3)Zmiany dysplastyczne rozległe, obejmujące wszystkie nadesłane wycinki W jednym z wycinków na obrzeżu bardzo drobne ognisko, w którym nie można wykluczyc mikroinwazji.

Piotr Pilarski

Wyniki są niepokojące. Sugeruję jak najszybciej udać się do ginekologa onkologicznego.

Pozdrawiam.