Dystrofia nerwu strzałkowego

Witam! MAM DYSRTOFIĘ NERWU STRZAŁKOWEGO. BOCIANI, OCIĘŻAŁY CHÓD. NIC MNIE NIE BOLI. RUCHOMOŚĆ STOPY I PALCÓW CAŁKOWITA. MOŻLIWY CHÓD NA PALCACH, NIEMOŻLIWY NA PIĘTACH. ZASTRZYKI, FIZIOTERAPIA - JEDNA SERIA /ELEKTROSTYMULAC JA/ BEZ EFEKTU. NIE ZNAM PRZYCZYNY. MAM 80 LAT, JESTEM SZCZUPŁY I POZA TYM ZDROWY. POZDRAWIAM , ANTONI KOSIEK.

Aleksander Ropielewski

Przyczyn może być wiele i bez poszerzenia diagnostyki i uszczegółowienia wywiadu trudno jest mi stwierdzić z jakiego powodu dosżło do uszkodzenia nerwu oraz jakie są szanse na powrót jego funkcji. Sugeruję kontakt z neurologiem.