Działanie leków Pregnyl i Clostilbegyt

Witam, Jestem stymulowana clostilbegyt, pozniej zastrzyk pregnyl 10000. Mam pytanie, dlaczego pecherzyki po pregnylu nie pekaja? W tym cyklu nie pekly i musze czekac do miesiacami, co Jesli sie nie wchlonely? Prosze o odp

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Pregnyl nie daje gwarancji pęknięcia pęcherzyków. O szczegółach dotyczących terapii sugeruję porozmawiać ze specjalistą ginekologiem, który prowadzi Pani leczenie.