Działanie tabletki Escapelle

Witam, brałam tabletkę escapelle w poprzednim cyklu i dostałam dwa dni wcześniej miesiączki. W tym cyklu miedzy 18 a 19 dniem cyklu odbyłam niebezpieczny stosunek. Po około 1,5 godzinie zażyłam ponownie tabletkę escapelle. Jaka jest możliwośc, że tabletka nie zadziałała ? Pozdrawiam

Witam serdecznie. Możliwość aby tabletka nie zadziałała jest dokładnie taka sama jak gdyby Pani nie przyjęła nigdy wcześniej. Poprzednie przyjęcie nie ma wpływu na jej działanie obecnie.