Działanie zielonej kawy

Czy mogę pić zieloną kawę mam 15 lat. Czy ta kawa naprawdę działa.
15 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie, Wciąż są prowadzone badania nad właściwościami prozdrowotnymi zielonej kawy. Jednakże jednoznacznie jeszcze nie stwierdzono korzyści z jej spożycia. Prawdopodobnie może pomagać w odchudzaniu - ale jest to niepewne i na pewno nie będzie odgrywać ta kawa dużego znaczenia w procesie odchudzania. W wieku 15 lat, jeśli lubisz kawę - to polecam kawę zbożową. Nie ma kofeiny, która nie jest potrzebna w tak młodym wieku :)