Dziecko 18-miesięczne nie reaguje na swoje imię

mam córeczke która mam 18 miesięcy niepokoi mnie to że zatko zwraca uwage na swoje imie i mało mówi lubi reklamy do jakiego specjalisty mam się udać z córeczką zeby ją zbadali

Jeżeli cokolwiek niepokoi Panią w rozwoju córeczki należy jak najszybciej udać się do odpowiednich specjalistów. Objawy, które Pani podaje trzeba przede wszystkim skonsultować z laryngologiem i wykonać odpowiednie badania słuchu. Jeżeli ma Pani jakiekolwiek inne wątpliwości dotyczące przebiegu rozwoju dziecka - obserwowane przez siebie lub sugerowane przez inne osoby - zachęcam do jak najszybszych konsultacji u innych specjalistów - neurologa, rehabilitanta, psychologa, logopedy. Można skorzystać z Ośrodków Wczesnej Interwencji, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych, Ośrodków Rehabilitacyjnych lub innych placówek dostępnych w okolicy Pani miejsca zamieszkania. Zawsze warto też poprosić o opinię lub pomoc w znalezieniu odpowiednich specjalistów lekarza pediatrę. Pozdrawiam.