Dziecko 6,5-miesięczne nie chce spać samo w łóżeczku

Witam serdecznie, mam problem z moim 6,5 miesięcznym synkiem. nie chce samodzielnie spać w łóżeczku od kąd obniżyliśmy łóżeczko. wcześniej nie było z tym problemu. usypiał zaraz po wieczornym mleczku. teraz tylko w wózku. Bardzo proszę o pomoc

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Poziom łóżeczka najprawdopodobniej nie ma większego wpływu na zachowanie dziecka. Proszę uzbroić się w cierpliwość, może w ostatnim czasie dziecko potrzebuje większego kontaktu z rodzicami.