Dziecko manipulowane przez ojca

jestem po rozwodzie,moje dziecko ma 8 lat i jest manipulowane przez ojca.Ojciec nie odwiedza go regularnie,widzą się co parę miesięcy.Ostatnio ojciec mu powiedział że mama go nie kocha i że będzie mieszkał z nim.Od tego czasu syn jest dla mnie wulgarny,rzuca przedmiotami w pokoju,pisze po ścianie i jest niegrzeczny,Wcześniej miałam z synem wzorowy kontakt i nigdy nie posunąłby się aby do mnie mówić w sposób który mógłby mnie obrazić .Potrzebuję pomocy nie wiem co mam zrobić rozmowy nie pomagają

Witam panią
Byłoby dobrze aby znalazła pani psychologa dziecięcego , który porozmawia z dzieckiem i panią i pomoże w tej sytuacji. proszę wejść na stronę forum w swoim mieście i umówić się osobiście. Pozdrawiam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza