Dziecko nie przesypia całej nocy i płacze - co może być przyczyną?

Witam mam problem z moją 11 miesięczną córeczką ogolnie lilka nie przesypia całej nocy budzi co 2 godz i płacze strasznie mimo iż jest pojedzona mała jest jeszcze na piersi ale dostaje butelke na noc jak zaczyna płakac daje jej piers uspakaja się i za godz lub dwie jest to samo podam butelke troche pociumcia i spi tak samo najgorszy jest płacz tak jakby jej cos przeszkadzało bolało .lilka też ząbkuje trze uszko ale lekarz stwierdzil wszystko ok laryngologiczne prosze o pomoc

Szanowna Pani być może kolki albo po prostu ząbkowanie, warto wykluczyć też refluks, jeśli dziecko ulewa. Zalecam wizytę u pediatry. Serdecznie pozdrawiam