Dziecko z zespołem Klinefeltera

Mam syna z zespołem Klinefeltera (mozaika 14%). Pani Genetyk nie zwróciła mi uwagi żebym dbała o zdrowie Syna pod względem onkologicznym. Dziecko ma roczek. Czy jeśli będzie pod czujnym okiem endokrynologa i będzie dostawał testosteron. To czy mogą nas ominąć takie nieprzyjemne sprawy jak bezpłodność i nie daj Boże onkologia ? Jakie badania wykonywać ? I czy dopiero w okresie dojrzewania czy już teraz ?

Będzie Pani pod opieką lekarza endokrynologa Kolejne etapy przed Panią. Warto oczywiście poczytać wszystko, co napisane na temat tej choroby. Z reguły rodzice stają się specjalistami. Mają Państwo do zapoznania się zaledwie z jedną jednostką.