Dzielenie pasji z chłopakiem

Witam.Mam pytanie od psychologa. :) Staram się o pewnego chłopaka. Napisał mi on wiadomość (pasjonują go samochody BMW) i napisał mi że pierwsze swoje marzenie spełnił czyli kupno samochodu i czas na drugie marzenie po zapytaniu jakie on mi napisał " Największe marzenie ? Spotkać dziewczynę która dzieliłaby ze mną pasję " jak mam te słowa rozumieć ? :) jak można dzielić taką pasję z chłopakiem (nie ukrywam auta podobają mi się również) co bym np miała robić? proszę aby mi to wyjaśniono:) pomocy

Warto zapytać o to chłopaka- co rozumie, przez dzielenie pasji oraz czego by konkretnie oczekiwał od Pani. Uzyska Pani najpełniejszą odpowiedź, a także taka, która będzie się odnosiła precyzyjnie do danego mężczyzny (a nie ogólnie). Z doświadczenia zawodowego wiem, że jasna komunikacja, dopytywanie oraz konkretne mówienie o swoich potrzebach, oczekiwaniach i emocjach przynosi najlepsze rezultaty, cementuje związki i pozwala budować więź bez frustracji.

Zamiast dostosowywać się do jego oczekiwań, zastanów się, jakie Ty masz pasje, co Ty kochasz. Jest to atrakcyjne także dla płci przeciwnej.

Witam Panią. Szczególnie w tym co Pani napisała moją uwagę zwróciło zdanie "staram się o pewnego chłopaka". Rozumiem te słowa w taki sposób, że zabiega Pani o niego, zależy Pani na nim. Tak się składa, że on napisał Pani jaki warunek powinna spełniać dziewczyna, z którą on chciałby być. Czyli wygląda na to, że Pani się stara a on mówi na czym mu zależy. Zanim Pani sprawdzi na czym miałoby polegać dzielenie pasji motoryzacyjnej proponuję żeby Pani pomyślała na jakim Pani związku zależy. Nie zaszkodzi też uporządkowanie sobie kwestii jakie warunki powinna spełniać druga osoba by była Pani nią zainteresowana. Pozdrawiam Panią.