Czy powinnam przyjmować suplement diety, mając niski poziom TSH?

Dzień dobry, chciałam spytać, czy przy bardzo niskim TSH (000.1), a hormony ft3 i ft4 w normie, P-ciała p/tyreoglobulinie TG 510,1 IU/ml - czy mogę zażywać Spiruline platensis w tabletkach? Czy sobie jeszcze bardziej nie obniżę TSH? Czy może jest wskazana? A co Pani myśli o syropie Noni? Bardzo proszę o odpowiedź i dziękuję.

Witam! Wskazana jest przede wszystkim konsultacja endokrynologiczna, ustalenie przyczyny nieprawidłowej aktywności TSH - obwodowa czy ośrodkowa oraz diagnostyka podejrzenia autoimmunologicznej choroby tarczycy, a jeśli zostanie potwierdzona rozważenie czy nie mamy do czynienia z zespołem zaburzeń wielogruczołowych. Ze wspomnianymi suplementami wstrzymałabym się do czasu zakończenia diagnostyki - ich działanie nie jest udowodnione naukowo, a już na pewno nie jest niezbędne dla ludzkiego organizmu, a ponadto istnieje ryzyko interferencji z substancjami stosowanymi do badań diagnostycznych. Pozdrawiam