Dzienne spożywanie kalorii przez 20-latkę

Chcialabym sie dowiedziec, Ile dziennie powinnam spozywac kalorii. Mam 20 lat, moja aktywnosc to w wiekszosci dziennie chodzenie na uczelnię(20 min/ok.1km). Codziennie chodze 2 razy, co daje mniej wiecej 80min chodzenia. Waze mnei wiecej 50/53kg.

Witam serdecznie.
Do obliczenia Pani BMI oraz zapotrzebowania kalorycznego potrzeba jeszcze informacji dotyczącej Pani wzrostu. Wówczas będę mogła powiedzieć coś więcej.
Proszę o kontakt mailowy info@diet-coaching.xaa.pl
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska