Dziura w dziąśle po wyrwaniu zęba

Witam! wyrywałem kiedys zęba samodzielnie został korzen w sumie to zostaly takie małe dwa i pomiedzy tym zrobila sie dziura ktora jest pokryta troche dziąsłem od czego ta dziura powstała i jakie mogą byc skutki ?

Witam
Po opisie ciężko stwierdzić, czym jest ta "dziura" Bardziej zwróciłabym uwagę na pozostające nadal korzenie, które w przyszłości mogą być źródłem infekcji. Proponowałabym odwiedzić dentystę.