Dziurka obok szwów po usuwaniu zęba

Witam. Tydzień temu miałem usuwaną dolna prawą ósemkę była ona częściowa zatrzymana. Lekarz musiał nacinać dziąsło jak i błonę śluzową w kierunku ósemki. Miałem zakładane szwy. Wszystko goi się prawidłowo, opuchlizna już zeszła, skrzep się wytworzył. Martwi mnie jedynie mała dziurka obok szwów która znajduje się na dziąśle po wyrwanej ósemce od strony policzka. W tej dziurce widać coś białego. Nie mam żadnych dolegliwości bólowych. Czy ta dziurka to normalna sytuacja czy lekarz źle założył szwy?

Witam,
Czasem w trakcie gojenia rany może dojść do rozejścia się dziąsła , jednak jeżeli dzieje się tak na niewielkim odcinku , to nie ma potrzeby ponownego szycia. Nastąpi tam tzw gojenie "per secundam" - czyli poprzez wytworzenie nowej tkanki dziąsła. Miejsce takie powinno się delikatnie przepłukiwać preparatem na bazie chlorhexydyny ( np.Eludril).
Dla uzyskania jednak pełnej informacji i całkowitego rozwiania wątpliwości polecam kontakt z lekarzem który wykonał zabieg.
Pozdrawiam,
Łukasz Wojszwiłło