Dziurka za odbytem u półrocznego synka

Ostatnio zauważyłam u mojego 6 miesięcznego synka coś niepokojącego a mianowicie za odbytem w tym dołku na kości ogonowej jest mała dziurka jak mały się urodził to widziałam to ale myślałam że to zarośnie że to normalne ale po rozmowie z ciocią która była położną wiem że tak nie powinno być

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety na podstawie samego opisu nie można stawiać przypuszczenia czym ta zmiana może być Proszę zgłosić się do pediatry.