Dziwna brązowa wydzielina z pochwy

Mam problem ostatni okres miałam 7 października i po okresie współżyłam z chłopakiem (zabezpieczyliśmy się prezerwtywą). Dzisiaj zauważyłam czyli 22 października, że na mojej bieliźnie pojawiła się czerwona i taka gęsta substancja, nie mam pojęcia co to może być bo nigdy wcześniej nie miałam czegoś podobnego. Wystraszyłam się i martwię, że to może być coś poważnego. A nie dawno na wkładce zauważyłam, że to coś jest koloru ciemnego no takiego brązowego. Czy to coś oznacza??? Proszę o pomoc. ps. mam 18 lat

Redakcja abcZdrowie

W przypadku braku innych objawów towarzyszących plamieniu i jego umiejscowieniu w cyklu, można sądzić, że wystapiło plamienie okołoowujacyjne. Nie jest ono stanem nieprawidłowym. Jednak by mieć pewność, że plamienia nie mają innego podłoża niezbędna będzie wizyta u ginekologa.