Dziwna kulka na wargach sromowych

Witam, mam takie pytanie, po lewej stronie mojej jednej wargi sromowej u góry, przy łechtaczce, wyczuwam pod palcem małą kulkę. Jest ona umieszczona głęboko pod skóra, trudna do wyczucia, i przy jej dotknięciu ruszą się, tak jakby był to jakiś tłuszczak. Proszę mi powiedzieć, co to takiego? Czy to groźne? Jak to leczyć, czy muszę iść do lekarza? Nie boli mnie to, jest średnicy ok. 1 cm. Czy tam też można mieć coś takiego jak tłuszczak???

ponad rok temu

Witam!

Najprawdopodobniej opisana przez Panią zmiana nie jest niczym groźnym, jednak trudno orzec, co to może być bez badania. Najlepiej będzie, jak wybierze się Pani w wolnej chwili do ginekologa i pokaże mu zmianę. Przecież przy okazji może Pani wykonać cytologię i poprosić o zbadanie piersi.

Pozdrawiam!