Dziwna narośl na penisie

Witam Szanowngo Pana, ostatnio zauważyłem czerwoną krostę, która wywołuje ból na moim penisie. Wydaje się to dziwne, gdyż nie współżyłem jeszcze z kobietą (z mężczyznami tym bardziej), mam 26 lat. Ponieważ masturbuję się od 11 roku życia, i potrzeba mi silniejszych doznań, bo sama ręka to już nie to samo, to przygotowałem sobie sztuczną pochwę według przepisu z Internetu. Na początku osiągałem pełną satysfakcję, jednak po 3 miesiącach ze środka tej sztucznej "kobiety" wydobywać si zaczął podejrzany zapach - mniej więcej w tym czasie pojawiła się boląca krosta. Czy to może mieć jakiś związek? Czy na przyszłość powinienem myć ją w celu uniknięcia wznowienia problemu? Koledzy mówią, że może się to nieleczone skończyć uschnięciem penisa i odpadnięciem cefki.

Lek. Marcin Buczek

Szanowny Panie,

nie wiem jak wygląda sztuczna wagina, ale wiem, że sperma zawiera wiele substancji, w tym cukrów, które stanowią idealną pożywkę dla bakterii, grzybów i innych drobnoustroi. Wygląda na to, że wychodował Pan tam coś i to coś zainfekowało Pana członek. Musi się Pan jak najszybciej udać do wenerologa i leczyć członek, póki jeszcze można.