Dziwna wydzielina z pochwy - co to może być?

Jakiś tydzień temu, w czwartek, dostałam plamienia brązowe, potem takie jaśniutkie, potem przez następne dwa dni była wyraźna krew itp., a potem na drugi dzień lekkie plamienie i się skończyło.
Myślałam, że to okres, przedwczoraj w piątek z rana plamiłam na brązowo i potem nic, do wczoraj rana zaczęłam lekko plamić (na czerwono) aż do dzisiaj, gdzie jest masakra, normalnie momentami leci ze mnie, ale to jest tak, że przez kilka godzin mało, a momentami nagle jest, leci taki ciemny kolor, konsystencja jak galareta (to nie skrzepy).
Dodam, że nie miałam okresu 5 tyg. Lekarz przepisał L***.

Dzień dobry!

Rozumiem, że przed przepisaniem L*** doktor wykluczył ciążę?
W takim razie krwawienie opisywane przez Panią należy uznać za prawidłowe.
Z poważaniem