Dziwna wydzielina podczas stosunku- czy to może być sperma?

Witam,
ostatnio kochałem się z dziewczyną i w trakcie stosunku zobaczyliśmy dziwną wydzielinę przypominającą spermę na końcu członka (poza gumką) i spływała w okolice jąder, do wytrysku nie doszło, ale mam problemy ze wcześniejszym wydzielaniem się wydzieliny (chyba to sperma), której nie czuję, jest jej bardzo niewiele. Gumka była cała.
Mam pytanie: czy to może być moje, czy istnieje możliwość, że jest to mojej dziewczyny?
*W czasie igraszek doznała orgazmu.

Witam serdecznie,
jeżeli prezerwatywa nie pękła oraz się nie zsunęła, to wydzielina prawdopodobnie nie była spermą. Ale nie ma takiej pewności.
Mogła to być wydzielina z dróg rodnych partnerki. Pojawia się ona podczas pobudzenia seksualnego. Jej ilości mogą być dość znaczne.
Po około 2 tygodniach od stosunku proponuję wykonanie testu ciążowego.
Pozdrawiam