Dziwna wydzielina z piersi i ból w okolicy prawego jajnika lub nerki – co mi dolega?

Witam,

wczoraj od samego rana strasznie mnie kuło i bolało w prawym boku. Nie mogłam wstawać i podnosić prawej nogi, bo ból był nie do wytrzymania, a wieczorem zauważyłam, że przy ściśnięciu lewej piersi wydobywa się z niej białawo-żółta wydzielina. Ta wydzielina przypomina mi ropę, bo według mnie na pokarm nie wygląda.

Zastanawiałam się, czy nie jestem w ciąży, ale prawdopodobieństwo jest bardzo małe i do tego ten okropny ból. Jeśli to ciąża, to byłabym w pierwszym miesiącu, mogłyby już wystąpić kolki i pokarm?

Proszę o wyrażenie swojej opinii: czy to ciąża lub co mi może dolegać?

Witam serdecznie,
jeżeli istnieje prawdopodobieństwo, że jest Pani w ciąży - wystarczy wykonać test ciążowy dostępny w aptece. Przede wszystkim jednak zalecam wizytę u lekarza. Niestety trudno mi jest stwierdzić, co pani dolega - do postawienia choćby wstępnej diagnozy konieczna jest możliwość rozmowy z pacjentem, znajomość wieku (!) a także badania. Wydzielina z piersi często towarzyszy ciąży, aczkolwiek czasami może wiązać się z zaburzeniami hormonalnymi.

Pozdrawiam serdecznie