Dziwne bóle w okolicach wątroby. Co ze mną nie tak?

Mam 20 lat i jestem kobietą. Miesiąc temu zgłosiłam się do lekarza rodzinnego z bólem w prawym górnym podżebrzu. Lekarz stwierdził, że może to być problem z wątrobą i dał skierowanie na USG jamy brzusznej. USG nie wykazało żadnych nieprawidłowości, a lekarz zasugerował, że może być to zgaga. Profilaktycznie dał mi skierowanie na morfologię i jej wyniki niestety mnie niepokoją. Oto one: leukocyty 9,97 tys erytrocyty 4,7mln hemoglobina 14,8g hematokryt 41,9% MCV 89fl MCH 31pg MCHC 35,3g Płytki krwi 427 tys RDW-CV 12,0% PDW 13,0 fl MPV 10,8 fl P-LCR 31,5% Limfocyty 2,61 tys, 26,2% Neutrofile 6,29 tys, 63,1% Monocyty 0,57 tys 5,7% Eozynofile 0,45 tys 4,5% Bazofile 0,1 tys 0,5% Teoretycznie wszystko jest w normie, lecz niepokoi mnie wysoki poziom leukocytów i płytek krwi. Czy może to mieć jakiś związek z boleściami w okolicach wątroby? Czy może to być jakieś zapalenie?

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.
Ponieważ Twoje pytanie dotyczy prośby o interpretację wyników badań nie możemy na nie odpowiedzieć, gdyż przekracza to kompetencje naszego portalu.
Skonsultuj wyniki ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Ciebie i mając możliwość przeprowadzenia ewentualnych badań, będzie mógł właściwie je zinterpretować i ocenić Twój stan zdrowia.
Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl