Dziwne ciągnięcie w brzuchu i odbijanie się a ciąża

11 dni temu współżyłam z chłopakiem, według kalendarzyka rodzinnego był to mój dzień płodny, jednak zabezpieczyliśmy się prezerwatywą, która nie pękła. Strasznie się stresuję, że mogę być w ciąży. W sumie nie mam żadnych typowych objawów np. bolące piersi - nie bolą, nie odczuwam mrowienia, apetyt w normie jak zawsze, senność brak tylko rzadko ziewam ale nie chce mi się spać, mocz w normie krew z nosa nie leci, śluz mam taki jak obserwuje się w dni niepłodne - kleisty mętny przezroczysty nie rozciągający się, ale znajduje się tylko w pochwie i czuje suchość, kaprysów nie mam, jajnik żaden nie boli, test zrobiłam i wyszedł negatywny, hmm jak dotykam podbrzusza boli ale dlatego że oberwałam, jest wszystko pięknie. Jednak ciągle się stresuję i gdy tylko o tym myślę pojawiają się różne objawy : dziwne '' ciągniecie '' w brzuchu, odbijanie się i wyszukiwanie się zmian fizycznych ciała. Czy mogę być w ciąży?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witaj,

jeżeli prawidłowo zastosowaliście z partnerem prezerwatywę to możliwość zapłodnienia jest niewielka. Przy negatywnym wyniku testu ciążowego możesz mieć pewność, że nie jesteś w ciąży. Opisane przez Ciebie stany w jakich znajduje się kobieta w trakcie ciąży nie są pierwszymi symptomami ciąży.

Pozdrawiam!