Dziwne czerwone kropki w okolicy żołędzia +foto

Dzień dobry. Od kilku dni zaobserwowałem dwie czerwone plamki w okolicy żołędzia poniżej link do zdjęcia http://picasaweb.google.pl/lh/photo/-_C1VmXg4eaO2rn9fGPFlBm8ap59UL0CmQxrWvAwPJw?feat=directlink Na własną rękę zacząłem smarować to maścią o nazwie C*, smaruje rano wieczorem i przemywam mydłem bambino dla dzieci. Czy to mi pomoże? Mam 26 lat. Pozdrawiam, z góry dziękuje za odpowiedź.

Witam serdecznie.

Niestety nie napisał Pan czy zmianom towarzyszą jakiekolwiek objawy dodatkowe- swędzenie, ból, pieczenie, nieprawidłowa wydzielina z cewki; ani czy pojawiły się po kontakcie seksualnym.
Proszę spróbować stosować maść jeszcze około 5 dni,a jeżeli nie będzie żadnego efektu konieczna będzie wizyta u dermatologa.

Pozdrawiam.