Dziwne krostki na jądrach

Witam! Mam 18 lat i od około 3 lat mam na jądrach takie coś http://zapodaj.net/31819671f58d.jpg.html. Strasznie mnie to nie pokoi. Nie swędzi, nie piecze, nie boli po prostu jest :/ Do lekarz się boje iść więc pisze tu. Do tego po orgazmie widać lekkie zaczerwienienie (albo mi się wydaje) i jakby się mocniej pociły. Nie miałem stosunku z kobietą, zachowuje higienę (bynajmniej teraz bo 3 lata temu to trochę nie bardzo. Do tego mam spory problem z trądzikiem (już opisywałem to kiedyś). Tych krostek chyba nie przybywa. Jądra myje mydłem siarkowym bo podobno lekko działa na prosaki (ale efektu nie widzę). No i to tyle. Liczę na pomoc. Jeśli nie wiadomo w 100% co to jest. Proszę przynajmniej powiedzieć co to mogło by być?

Witam serdecznie.

Najprawdopodobniej opisywane zmiany są przerośniętymi gruczołami i nie wymagają leczenia. Trudno również przewidzieć czy zmiany ustąpią.

Pozdrawiam.