Dziwne krostki w pochwie

Witam! Nie wiem co mi jest...:( od jakiegoś czasu mam brzydki zapach wydzielajacy się z pochwy i upławy są koloru białego, mlecznego, zielonego, przezroczystego, do tego na wargach mam malutkie krosteczki które swedzą ale nie bolą. Od czasu do czasu odczuwam też swędzenie przy odbycie. Jak wkładam palec do pochwy to wyczuwam tam krostki na przodzie i po bokach, są one nie bolące. Byłam z tym u ginekologa i miałam robioną cytologię i czystość. Okazało się że miałam niewielkie zapalenie pochwy i że mam nadżerkę 2 stopnia. Dostałam tabletki i zapach zniknął i upławy, ale krostki na wargach zostały, które okropnie swędzą i w pochwie też nadal mam ale one nie bolą tylko tam są. Co do tych krostek w pochwie, to nic mi lekarz nie przepisał, tylko powiedział, że są to małe brodawki które są od stresu, z niedojadania, ale jem dużo, ale ja sama nie wiem. Dużo pisze w internecie o kłykcinach wirusa hpv. Boję się, że ja to mam. Mam chłopaka, z którym jestem 4 lata. Jestem jego pierwszą dziewczyną a on moim pierwszym chłopakiem. Rozpoczęliśmy współżycie 3 lata temu i ani on ani ja z nikim innym nie współżył, wiec nie mogliśmy się zarazić tymi kłykcinami. Więc co mi jest? Proszę o radę.

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Nie da się niestety udzielić odpowiedzi na Pani pytanie bez badania i obejrzenia zmian.
Zarażenie wirusem brodawczaka i powstanie kłykcin kończystych w Państwa przypadku raczej jest mało prawdopodobne. Proszę spróbować  ponownie skonsultować się z ginekologiem i powiedzieć, że oprócz zmian skórnych występuje także świąd. Mogą to być objawy nadwrażliwości na stosowane kosmetyki czy środki czystości, ale objawy takie mogą mieć także podłoże infekcyjne.
Pozdrawiam.