Dziwne krwawienie, ból podbrzusza - jaka może być przyczyna takich objawów?

Witam, mam mały problem. Mianowicie biorę tabletki antykoncepcyjne i wspołżyję z mężem. Moja ostatnia miesiączka trwała 2 dni i nie było to standardowe krwawienie. Po około 5 dniach od zakończenia ,,miesiączki'' wystąpiły u mnie plamienia oraz bardzo silny bół podbrzusza. Odczuwałam również mdłości oraz zmęczenie. Co może być przyczyną takich objawów?

KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry!
Takie dolegliwości mogą sugerować podkręcanie torbieli, nieprawidłowe zamiany w macicy bądź zaburzenia hormonalne. Na pewno powinno być wykonane badanie USG narządu rodnego.
Z poważaniem