Dziwne napady deja vu u 23-latki

Witam, Ostatnio miewam dziwne zdarzenia. Od jakiegoś czasu dostaje takich"napadów", że mam nagle deja vu, w głowie pokazują mi się jakieś obrazy, ja próbuję dowiedzieć się skąd to znam i im bardziej intensywnie się w to zagłębiam, tym mocniej serce mi wali, towarzyszy też temu strach, kołatanie serca i nieprzyjemne uczucie. Dlaczego tak się dzieje? Boję się tego, jest to dość nie przyjemne...

Dzień dobry!

Nie jest możliwe odgadnąć przyczyn, mechanizmów takich Pani odczuć na podstawie tych skąpych informacji. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, większa ilość informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Pozdrawiam!