Dziwne odczucia a choroba afektywna dwubiegunowa

Chcialabym zapytac czy w dwubiegunowej chorobie normalne jest to ,że podczas stanu depresji cieżko mi wyobrazic sobie normalne zycie(tzn nie jestem w stanie)nie wierze ze mogłam robic tyle rzeczy,cieszyc sie a podczas okresu remisji wydaje mi sie ze jestem zdrowa i nic mi nie jest?jak mam moment pozytywny to zdobywam gory czuje ze poradziłabym sobie nawet majac dół .takie odczuwanie jest normalne?

Witam,

Właśnie ten stan jest specyfiką funkcjonowania w chorobie afektywnej. Dobrze, że ma Pani świadomość zachodzących zmian i obserwuje; ma wgląd w swoje reakcje.