Dziwne plamienia - co mi może dolegać?

Witam!
Mam 20 lat i chciałam opisać swoją sytuację. Mianowicie spóźniał mi się okres, dostałam po ponad tygodniu. Rano zobaczyłam krew i nie było jej dużo, myślałam, że się okres rozkręca, wieczorem nie było nic, sucho. Następnego dnia rano dostałam takie plamienia koloru brązowo-czerwonego, ale bardziej brązowy jest to kolor.
Zanim dostałam krwawienia, bolało mnie podbrzusze i czułam, że dostanę ten ból podbrzusza, utrzymuje się do dnia dzisiejszego i jest ciągle od rano do wieczora taki ból jak przy miesiączce, tylko, że jak mam normalnie okres, to ból trwa góra 2-3 dni.
Proszę o poradę.
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam

Dzień dobry!

A czy istnieje możliwość bycia w ciąży przez Panią? Proszę wykonać test ciążowy, jeśli tak. Jeśli nie pojawi się krwawienie najlepiej zgłosić się do ginekologa, by ustalić powód plamienia.
Z poważaniem