Dziwne plamy na ciele u mojego chłopaka

Mój chłopak odkąd go znam ma dziwne plamy na ciele. W niektórych miejscach są one w kolorze brązowym, nie znikają ani nie pojawiają „zgaszone”. Na rękach zaś plamy są czerwono- brązowe plamy są wielkie czasami są blado brązowe czasami mocno czerwone. Na szyi te plamki są małe czasami znikają czasami sie znów pojawiają również są raz czerwone raz brązowawe. Chłopak nie chce z tym isc do lekarza mówi ze to alergia a ja chciałabym mniej więcej cos o tym wiedzieć.

Szanowna Pani bez zbadania pacjenta nie potrafię się wypowiedzieć. Wymagana jest konsultacja dermatologiczna