Dziwne plamy na ręce po korzystaniu z sauny

Witam, po skorzystaniu z sauny na prawej ręce pojawiły się dziwne plamy. Minęło już ok 1godzina i plamy stopniowo zniknęły. Druga ręka pozostała normalna. Nigdy wczesniej nie miałam takiej sytuacji, czy mogą być spowodowane te plamy?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

Dzień dobry, reakcja mogła nastąpić na skutek znacznego przekrwienia wywołanego przebywaniem w saunie. W razie ewentualnych wątpliwości warto skonsultować sytuację z dermatologiem. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.