Dziwne sny, lęki, ataki paniki i strach przed samotnością

Chce zyc, a dusze sie, mam wrazenie ze nigdy nie zylam a juz zwiedlam. Wszedzie czuje sie wystraszona, dla mnie ludzie ktorzy siedza np przy stoliku na dworze to zagrozenie, widze jak ze soba siedza I cos rozmawiaja, a mnie krew zalewa I chce mi sie plakac ze ja tak nie moge. Tak bylo zawsze., czuje sie jak za lustrem, w innym swiecie. Mam ciagle sny dziwne, leki , panike ze zostane sama. Nie mam ochoty wstawac z lozka, reaguje zloscia jak kolega mnie budzi

Mgr Agata Dusza Psycholog, Opole

Dzień Dobry
Objawy, które Pani opisuje mogą wskazywać na nerwice, ale dokładna diagnozę może Pani wystawić psychiatra lub psychoterapeuta i tam powinna Pani skierować swoje kroki. Psychiatra poda Pani leki, które zminimalizują objawy tak aby Pani mogła normalnie funkcjonować, a dzięki psychoterapii znajdzie Pani przyczynę swojego zaburzenia. Psychoterapią tez leczy się nerwice. Najlepsze efekty uzyskuje się stosując obie te metody równocześnie
Pozdrawiam
Agata Dusza