Dziwne stany podgorączkowe

Witam. Mam 28 lat i od koło miesiąca stany podgorączkowe 37,2-37,5 . Dziwne jest to, że w ciągu dnia to znaczy jak wstaję z łóżka rano zaczyna się stan podgorączkowy a jak kładę się wieczorem temperatura wraca do normy 36,6 a nawet do 36,3 Odwiedziłam już lekarza rodzinnego, przedtem wykonałam podstawowe wyniki, morfologia z rozmazem- ok, mocz-ok. OB-ok. CRP- ok, TSH-ok. USG nerek pęcherza moczowego trzustki wątroby- Ok proszę o pomoc

Witam serdecznie.
W tym przypadku najważniejsze jest, że wyeliminowana została najważniejsza potencjalna przyczyna utrzymujących się stanów podgorączkowych - choroby układu krwiotwórczego (prawidłowa morfologia, rozmaz, OB). Ponieważ pozostałe wyniki badań również nie budziły zastrzeżeń sugerowałabym jeszcze wizytę u ginekologa. Być może dyskretny wzrost podstawowej temperatury ciała wynika z wahań poziomu hormonów płciowych.