Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 5 8 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dziwne uczucie czegoś w gardle lub na języku

Od 2 tygodni mam uczucie czegoś w gardle lub z tylu języka raz z jednej raz z drugiej strony. Przez pierwszy tydzień ssalem dużo strepsils Intensiv 5 tabletek na dobę przez tydzień czasami zostswialem je w jednym miejscu w jamie ustnej. Czasami dretwieje mi trochę jakby język I pojawiły się pęcherze z tylu jezyka ktore tez dają takie niemiłe uczucie jakby włosa. Jadłem tez przez tydzień antybiotyki bo lekarz stwierdził angine chociaż nie czulem się źle nie miałem gorączki tylko te uczucie czegos w gardle. Teraz mam Też Z tylu biały nalot na języku I te pęcherze pojawiły się dziś po nocy. Z tylu u nasady języka również z 2 stron mam takie jakby zgrubienia I złogi. Czy ktoś spotkał się z takim czymś? Jest tu jakiś lekarz że Śląska który mógłby mnie zobaczyć? Czy jest możliwe że przez te tabletki do ssania podraznilem sobie język?
MĘŻCZYZNA, 23 LAT 4 miesiące temu

Chrapanie u kobiet

Chrapanie kojarzone jest przede wszystkim z mężczyznami. Co należy zrobić w sytuacji, jeśli to kobieta chrapie? Obejrzyj filmik i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy