Dziwne upławy i poranne bóle w dole brzucha - co robić?

Od ok dwóch tygodni mam bardzo nieprzyjemne upławy i pojawiające się rano bóle w dole brzucha. Codziennie odczuwam taki ból jakbym za chwile miała się pojawić miesiączka (choć miałam ją 15.11.2010), po południu za to mam mdłości, jestem osłabiona i ospała.

Ciążę wykluczam, gdyż przy stosunku stosuję prezerwatywy i jednocześnie stosunek przerywany (w prezerwatywie). Nie wiem co się dzieję, więc proszę o pomoc.
Nadmienię, że 03.12.2010r mam umówioną wizytę u ginekologa:)
Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc!

Witam serdecznie!

Żałuję, że nie opisała Pani charakteru upławów, gdyż znacznie utrudnia to diagnostykę. Jednakże na podstawie Pani opisu, najbardziej prawdopodobną przyczyną Pani dolegliwości wydaje się być zapalenie przydatków. Do postawienia ostatecznej diagnozy niezbędna jest wizyta lekarska i badanie ginekologiczne, które będzie Pani miała wykonane już za kilka dni.
Proszę o kilka dni cierpliwości, a wszystko będzie wiadomo.

Pozdrawiam.