Dziwne zmiany na wargach sromowych

Witam, mam 21 lat, wczoraj zauważyłam, że na moich wargach sromowych pojawiły się dziwne zmiany w postaci licznych, drobnych "pęcherzyków" (?), koloru żółtawego. Trudno mi sprecyzować, co to tak naprawdę jest. Nie są to z pewnością typowe pęcherze wypełnione bezbarwną substancją. W każdym razie w ogóle nie sprawiają mi bólu, ale zaniepokoiło mnie to strasznie. Mam partnera, aczkolwiek nie uprawiamy seksu. Co to może być? Proszę o poradę!

21 LAT ponad rok temu

Trudno jednoznacznie odnieść się do tego, co Pani napisała, gdyż opis wykwitów jest trochę niejednoznaczny. Być może jest to początkowy okres zmian o charakterze grzybiczym? Nie pisze Pani, czy może towarzyszy im świąd? Czy pojawiła się jakaś wydzielina? Zachęcam do odwiedzenia lekarza ginekologa, który dokładnie obejrzy zmiany, zleci badania dodatkowe i leczenie.