Dziwny ból w podbrzuszu. Jaka może być przyczyna?

Mam pytanie, niepokoi mnie mój brzuch, jest dość twardy, szczególnie podbrzusze i dość duży, w dodatku odczuwam dziwne ruchy, pulsowanie w nim. Mam już jedno dziecko i szczerze mówiąc przypomina to trochę ruchy dziecka. Dla pewności robiłam 3 testy ciążowe, które wyszły negatywnie, poza tym zażywam tabletki antykoncepcyjne i cały czas mam normalne krwawienie z odstawienia. Proszę o jakąś poradę, czym mogą być spowodowane te dolegliwości. Wizytę u lekarza mam dopiero za 2 tygodnie. Proszę o szybką odpowiedź. Z góry dziękuję.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Jeśli antykoncepcja hormonalna stosowana była prawidłowo to istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo zajścia w ciążę.

Opisane objawy są nieswoiste, mogą sugerować zmiany organiczne w obrębie narządów rodnych, ale mogą być to także zwykłe zjawiska bez uchwytnej przyczyny.

Bardzo dobrze, że jest już Pani umówiona z lekarzem, konieczne będzie badanie fizykalne i badanie USG.

Redakcja abcZdrowie.pl