Dziwny śluz po stosunku przerywanym - co się dzieje?

Mam 17 lat, 11 dni temu kochałam się z moim chłopakiem. Stosunek przerwany. Okres mam nieregularny, mniej więcej około 20. powinnam dostać okres, ale do tej pory nie dostałam. Dwa dni temu zauważyłam, że z mojej pochwy wydobywa się biały śluz. Natomiast dziś rano zauważyłam na majtkach brązowo czerwone plamki o brzydkim zapachu. Cały czas boli mnie żołądek. Nie wiem co mam o tym myśleć. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!

Podczas pobudzenia seksualnego dochodzi do wydzielania się preejakulatu. zawiera on plemniki. Dlatego brak wytrysku nie chroni przed ciążą. Wobec braku miesiączki proponuję wykonanie testu ciążowego. Gdyby wynik był negatywny należy test powtórzyć po tygodniu.

Jeżeli krew ma nieprzyjemny zapach istnieje podejrzenie stanu zapalnego dróg rodnych. Gdyby wyniki testów ciążowych były ujemne a miesiączka się nie pojawiła lub miała nieprzyjemny zapach konieczna będzie wizyta u ginekologa.

Pozdrawiam