Dźwiganie a bolesność kręgosłupa u 34-latka

3tygodnie temu dzwignalem dość duży ciężar i poczułem jakby coś przeskoczylo mi na dole kręgosłupa w odcinku ledzwiowym.bylem na nastawieniu i przeszedłem tygodniowa serię roznych zabiegow.laser,prad itd.wrociem do pracy i ból się nasilil.boli mnie dół pleców z lewej strony i promieniuje na nogę. po cały dniu stojacym musiałem pochylić sie na prawo,by dojść do domu.co robić?boli kiedy się schylam,siadam i wstaje.w pozycji wyprostowanej też czuje bol

Aleksander Ropielewski

Sugeruję pilny kontakt z ortopedą lub neurochirurgiem. Objawy odpowiadają duskopatii i wymagają wdrożenia leczenia,