Dźwiganie po operacji przepukliny udowej

witam mam takie zapytanie jestem po operacji przepukliny udowej i doszlo do koplikacji i ponownie bylam otwierana laparotomia brzucha i zostały mi tam powycinane jakies tkanki i czesc wezłów chlonnych jak to bedzie wygladalo w dalszym mom zyciu jak z dzwiganiem mam dopiero 28 lat czy moge wykonywac kazda prace

Witam, jeśli wszczepiam siatkę to pozwalam dźwigać pacjentom po 4-5 tygodniach i wiem,że nic się nie dzieje. Proszę zwrócić uwagę co zalecono Pani w wypisie ze szpitala.Bo jeśli wszystko jest w porządku to myślę,że po 3 miesiącach może Pani wrócić do pełnej aktywności.