Dźwiganie po zabiegu usunięcia przepukliny pachwinowej

dzien dobry mam pytanie odnosnie przepukliny pachwinowej z prawej strony z uzyciem siatki. zabieg mialem robiony 20 maja dzisiaj juz jestem drugi dzien w pracy dzwigalem troche ciezsze rzeczy i poczulem w miejscu operowania leekie klocie czy to normalne ?? i mam pytanie czy ta siatka moze sie zerwac ? jest takie prawdopodobienstwo ??

Nie operowałem , nie znam wielkości przepukliny , techniki , zakresu , przebiegu i efektu końcowego operacji - NIE MOGĘ WIĘC ODPOWIEDZIEĆ AUTORYTATYWNIE!!!!! Proszę udać się pilnie do operatora!!! , pozdrawiam , zż