Dzwonienie w głowie powstałe przy podniesieniu dziecka
Z czym może być związane dzwonienie w głowie powstałe przy podniesieniu dziecka. Dzwonienie nasila się przy lekkim obciążeniu ramion i zmienia się w syczenie. Pojawiają się wtedy punktowe, krótkotrwałe bóle na czubku głowy. Badania MRI głowy ok, MRI i RTG szyi – dyskopatia 2, 3 mm dyski C4- C5 i C5- C6 reszta ok, USG Doppler - ok. Fizykoteriapia powoduje ból i natężone dzwonienie. Prosze o odpowiedź

KOBIETA, 50 LAT ponad rok temu
Profilaktyka udaru mózgu
Udar mózgu, inaczej wylew, jest zespołem objawów klinicznych, które wiążą się z nagłym wystąpieniem zaburzenia czynności mózgu. Utrzymuje się on dłużej niż dobę, a u podłoża nie leży inna przyczyna niż naczyniowa. Profilaktyka udaru mózgu w bardzo dużym stopniu pomaga zapobiec jego wystąpieniu.
Szanowna Pani
Są to dolegliwości związane z dyskopatią szyjną, więc należy wybrać zabiegi nie wykonywać gwałtowne ruch głową natomiast wykonywać spokojne ćwiczenia rozluźniające pobrać leki uspakające nawet ziołowe pozdrawiam.