Echo linii pośrodkowej widoczne, macica Ap 5,3 cm x 3,8 cm

Dzień dobry Bardzo proszę o odpowiedź czy wynik badania jest prawidłowy ( mam 31 lat) Usg wykonane w 5 dc: endometrium 6,5 mm, echo linii posrodkowej widoczne, macica Ap 5,3 cm x 3,8 cm, jajniki o prawidłowej strukturze.

To prawidłowy wynik badania USG narządu rodnego. Bezpośrednią interpretacją powinien zająć się ginekolog prowadzący.