Echostruktura miąższu niejednorodna, echogeniczność obniżona

witam,zrobilam sobie usg tarczycy, oto wynik: tarczyca dwupłatowa,położona prawidłowo. płat prawy o wymiarach 5,1x2,3x1,3 cm z widocznym w czesci dolnej guzkiem torbielowato-litym śr.5mm. płat lewy 4,9x1,9x1,3 cm. cieśń: gr.0,3 cm.echostruktura miazszu niejednorodna.echogenicznosc obnizona.ukrwienie zmniejszone. czy ten wynik jest prawidłowy?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza endokrynologa.