Ectropion in statu epithelisationis w wyniku badania histopatologicznego

prosze o interpretacje wyników ectropion in statu epithelisationis et inflammationis chronicae sine dysplasia epithelii paraepidermalis.Fragmenta endocervicis ac metaplasia planoepithelialis focalis ac fragmenta endometrii in proliferatione
Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, wynik badania nie jest prawidłowy, wykazał obecność stanu przedrakowego w pobranym materiale. Prosze skonsultować sie z ginekologiem prowadzacym, ktory określi dalsze postepowanie kontrolne. Pozdrawiam.