EEG głowy 27-latki

Witam serdecznie, kilka lat temu zrobiłam eeg głowy ze zlecenia psychiatry, który stwierdził, że nie jest ono za wesołe mimo iż pisze "zapis w normie". A ja nie wiem co myśleć, oto wynik: zapis wykonany w trakcie czuwania. Dominuje średnionapięciowy nieregularny rytn alfa 8-9c/ske do 40 mv. Rz obecna w trakcie fv pojawiają się wysokonapięciowe fale wolne 5c/sek do 50 mv o najwyższej amplitudzie z okolic skroniowych. Bardzo będę wdzięczna za interpretację... :)

W opisie nie ma istotnych patologii;
" w trakcie fv ?? Fs czy Hw ???
pojawiają się wysokonapięciowe fale wolne 5c/sek do 50 mv o najwyższej amplitudzie z okolic skroniowych"
Jakie ma Pani objawy? Może za 1-2 lata wskazana kontrola EEG....

Zapis EEG wypada nieprawidłowo u 30 % populacji , a tu nawet jest prawidłowy. Celowe jest zbadanie neurologa pozdrawiam